دارالترجمه رسمی روسی – دفتر ترجمه رسمی روسی

دارالترجمه رسمی روسی

مترجم رسمی زبان روسی – محمد مراد نجفی 

ترجمه فوری روسی

دارالترجمه رسمی روسی  ارکید: دفتر ترجمه روسی ارکید با بیش از ۲۵ سال تجربه در زمینه انجام ترجمه رسمی و غیر رسمی کلیه مدارک تحصیلی برای دانشجویان عزیزی که در روسیه، بلاروس، اوکراین، تاجیکستان، قزاقستان و سایر کشورها تحصیل می نمایند و نیز برای شرکت هایی که مایل به افتتاح حساب در روسیه هستند و تجار و بازرگانان آمادگی دارد تا کلیه مدارک شما را از زبان روسی به فارسی و فارسی به روسی ترجمه رسمی نموده و شما در کلیه مراحل همراهی کند. 

آنچه باید درباره دارالترجمه روسی بدانید: 

در دارالترجمه رسمی زبان روسی چه خدماتی و برای چه کسانی ارائه میشود؟

دارالترجمه ۷۴۳ ارکید یکی از دارالترجمه های تخصصی زبان روسی در جمهوری اسلامی ایران است که با دو مترجم رسمی زبان روسی و ۸ مترجم حرفه ای و با سابقه و نیز مترجمینی از کشور روسیه که زبان مادری آنها روسی است در خدمت شما هموطنان عزیز است.

ترجمه رسمی روسی کلیه مدارک هویتی و تحصیلی و کاری از زبان روسی به فارسی و ترجمه رسمی روسی  در کلیه مناطق کشور 

ترجمه رسمی روسی مدارک تحصیلی، ترجمه روسی مدارک شغلی، ترجمه پاتفک، ترجمه گواهی های اشتغال تخصیلی دانشگاههای سماشکو، شچینووا، پاولوف، رودن، نووسیبیرسک، کازان، تیمیریازوف و سایر دانشگاههای روسیه.

ترجمه گوادهی تجرد، گواهی سوء پیشینه و مدارک لازم برای ازدواج و زاگس.

ترجمه مدارک برای اقامت و اویر OVIR

لازم میدانم قبل از هر چیز بر حسب گروه های هدف توضیحاتی را خدمتتان ارائه دهم.

اولین گروه هدف برای روسیه دانشجویان عزیز هستند که معمولا برای ادامه تحصیل به کشور روسیه یا سایر کشور های روس زبان از جمله بلاروس و اوکراین مسافرت میکنند.

این عزیزان لازم است تا قبل از هر چیز دانشگاه مورد نظرشان را از سایت وزارت علوم و وزارت بهداشت انتخاب نمایند چون این دو وزارتخانه سالیانه لیست دانشگاههای مجاز را منتشر میکنند اگر دانشگاهی را انتخاب کنید که در این لیست نباشد بعدا در ارزشیابی مدارک تحصیلی دچار مشکل خواهیند شد.

به عنوان مثال در سال ۱۳۹۷ شمسی دانشگاه سچنوا و دانشگاه سماشکو و نیز در شهر سنت پترز بورگ دانشگاه پاولوف جزء دانشگاههای مورد تایید برای تحصیل در رشته های پزشکی بودند در سالهای گذشته دانشگاه کازان و دانشگاه رودن جزء دانشگاههای مورد تایید بودند.

برای ثبت نام در این دانشگاهها لازم است تا مدارک زیر ترجمه شوند:

گذرنامه

دیپلم

ریزنمرات دیپلم

مدرک پیشدانشگاهی و ریزنمرات پیشدانشگاهی

یرای زمان اعزام به کشور روسیه لازم است تا دو مدرک دیگر نیز تهیه شود:

گواهی سلامت از پزشک عمومی که مت آن به شرح زیر می باشد: طبق معاینات بالینی به عمل آمده و آزمایشات پزشکی انجام شده بدینوسیله گواهی میشود که آقای / خانم … کاملا سالم می باشد و مبتلا به بیمارهای عفونی همه گیر و از جمله هپاتیت و ایدز و سل ریوی نیست.

و یک آزمایش پزشکی در خصوص عدم ابتلا به هپاتیت و ایدز.

برخی از دانشگاه یک گواهی لازم دارند در خصوص کامل بودن واکسیناسیون کشوری.

برای تحصیل در مقطع دکتری لازم است تا مدرک کارشناسی و ریزنمرات و نیز مدرک کارشناسی ارشد و ریزنمرات ارشد همراه با گذرنامه و مدارک و گواهی های فوق ترجمه شوند.

دوستان درنظر داشته باشند که در روسیه بورسی وجود دارد به نام بورس دول که ایران سالیانه ۶۰ نفر سهمیه دارد طبق این برنامه از دانشجویان هیچ شهریه ای اخذ نمیشود خوابگاه مجانی اختصاص داده میشود و نیز ماهیانه حدود صد دلار کمک هزینه هم داده میشود .

دارالترجمه رسمی ارکید همچنین برای افتتاح حساب بانکی در روسیه کلیه مدارک شما را از زبان فارسی به زبان روسی ترجمه رسمی انجام میدهد و به تایید دادگستری و وزارت خارجه و در صورت نیاز به تایید سفارت روسیه هم میرساند. از جمله ترجمه رسمی اساسنامه، روزنامه های رسمی و پروانه فعالیت و سایر مدارک رسمی. 

دارالترجمه رسمی ارکید ۷۴۳ همچنین امور تکمیل فرم سفارت و مشاوره اخذ ویزا و اقامت را همراه با ترجمه رسمی کلیه مدارک از زبان فارسی به روسی را انجام میدهد. 

ساعت کار سفارت روسی برای تایید ترجمه رسمی زبان روسی روزهای یکشنبه تا چهارشنبه و پنج شنبه ساعت ۹:۳۰ تا ۱۳ می باشد. 

دفتر ترجمه روسی ارکید همچنین به نمایندگی از مشتریان محترم کار تایید سفارت را نیز با هزینه مشتری انجام میدهد. 

برای مشاوره بیشتر با دفتر با شماره تلفن های ۰۲۱۶۶۸۴۹۰۷۵ و ۰۲۱۶۶۸۶۳۸۲۴ تماس بگیرید

==========

دارالترجمه روسی ارکید مشاور شما در کلیه زمینه های تحصیلی و توریستی و اقامت در روسیه و کشور های روس زبان 

تلفن: ۰۲۱۶۶۸۶۳۸۲۴ و ۰۲۱۶۶۸۴۹۰۷۵ و ۰۹۱۲۱۳۶۳۳۴۵